Модель підсилювача Accuphase A-48 орієнтована на аудіофілів, для яких потужність підсилювача А-75 надлишкова, а підсилювача А-36 — трохи недостатня. Як і інші моделі, Accuphase А-48 втілює безкомпромісну вимогливість до вірності відтворення й видатні методи проєктування, якими славиться Accuphase.
Цей підсилювач потужності, що працює в чистому класі, що виділяється розміром своїх зовнішніх радіаторів, створений для незамінної насолоди музикою. У ньому використані тільки ретельно підібрані компоненти бездоганної якості. Дуже велике джерело живлення забезпечує необхідну силову підтримку. Апарат спроєктований подібно до вимірювального підсилювача, весь сигнальний тракт, від входу до виходу, побудований за симетричною схемою. Ще більша досконалість надає схемі посилення топологія MCS+, яка неабияк покращує співвідношення сигнал-шум, КНІ та інші характеристики.
Підсилювач потужності Accuphase A-48 побудований за повністю балансною схемою. Він має ультранизький показник шуму та просто видатне співвідношення сигнал/шум. Передня панель зроблена з анодованого алюмінію завтовшки 8 мм. Усередині корпусу встановлені масивні радіатори, що забезпечують ефективне розсіювання тепла від транзисторів, що працюють у чистому класі "А". Це дає змогу працювати їм набагато точніше та зберігати свої параметри. Усередині цього підсилювача застосовані плати, покриті міддю та золотом.
В Accuphase A-48 застосована технологія MCS+ і зворотний зв'язок за струмом, які забезпечують чудове, чисте та прозоре звучання. Масивний тороїдальний екранований трансформатор із двома незалежними обмотками та два масивні конденсатори місткістю по 56000 мкф забезпечують усі ланцюги підсилювача потужності чистим живленням. У кожному каналі встановлені 6 пар польових транзисторів, які працюють у двотактному режимі та чистому класі "А" забезпечують 45 ватів потужності за 8-го в стереорежимі, 180 ватів потужності в мостовому увімкненні Accuphase A-48.
Підсилювач Accuphase A-48 має регулятор, за допомогою якого ви можете зменшувати посилення (0, -3, -6, -12 дБ). Acsuhase A-48 обладнаний перемикачем режимів роботи "Нормальний" тобто Стерео, "Подвійне Моно" і "Містовий". Ви можете під'єднати до нього дві пари акустичних систем і перемикати їх із передньої панелі підсилювача потужності. Гарні аналогові стрільцеві індикатори заворожливо рухаються в такт музиці. У позолочені високоякісні акустичні роз'єми ви можете під'єднувати кабелі з роз'ємами типу "лопатка".
Характеристики Accuphase A-48
Вихідна потужність 2 х 45 Ватів за 8 Ом, 2 х 90 Ватів за 4 Ом, 2 x 180 ватів за 2 Ом, 2 х 360 за 1 Оме.
Частота відтворення від 20 до 20000 Гц
Загальні гармонійні спотворення < 0,01%
Співвідношення сигнал/шум > 122 Дб
Коефіцієнт демпфіювання 800
Режим роботи Чистий клас "А"
Схемотехніка Повністю балансна
Транзистори 6 пар MOSFET ввімкнених у паралельність
Захист Автоматичний, від постійного струму, перевантаження та короткого замикання.
Вхід 1 пара RCA, 1 пара XLR
Перемикання в мостовий режим Є, перемикач встановлений на задній панелі
Коефіцієнт посилення 28 дБ
Акустичні виходи 2 пари (A+B)
Робоча напруга 230 вольтів/50 гц
Споживана потужність 427 Ватів
Розміри (ШxВxГ) 465 х 211 х 464 мм
Вага 33 кг
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | Accuphase |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 350 ₴